نتایج و جدول رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را زنده رصد کنید

جمعه 25 خرداد 1397 ساعت 17:26

نتایج و جدول رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را زنده رصد کنید

رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه در حالی برگزار می‌شود که از 14 ژوئن تا 15 جولای  32 تیم  با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و تیم ملی ایران در گروه دوم( B ) این مسابقات با تیم‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه است.

پخش زنده بازی‌های جام جهانی

گروه بندی کامل جام جهانی 2018 روسیه به شرح ذیل است:

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه (بررسی مختصر گروه A، کار سخت میزبان برای صعود)

گروه B: پرتغال، اسپانیا،  مراکش ،ایران (بررسی مختصر گروه B، گروه مرگی که شاید زندگی شود!)

گروه C: فرانسه، استرالیا ،پرو، دانمارک (بررسی مختصر گروه C، فرانسه مدعی در یک گروه کم حاشیه و آسان)

گروه D: آرژانتین، ایسلند،کروواسی، نیجریه (بررسی مختصر گروه D، کار سخت آرژانتین و کرواسی برای صعود)

گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان (بررسی مختصر گروه E، سلسائو شانس اصلی و جنگ برای دومی)

گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی (بررسی مختصر گروه F، کار آسان مدافع عنوان قهرمانی برای صعود)

گروه G:  بلژیک،  پاناما  ،تونس  ،انگلیس (بررسی مختصر گروه G، انگلیس و بلژیک لیگ برتری!)

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن (بررسی مختصر گروه H ، معمای بزرگ صعود)

در این رابطه بیشتر بخوانید: جزئیات مراسم افتتاحیه جام جهانی

برنامه کامل بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه که از 24 خردادماه تا 24 تیرماه 97 در 11 شهر این کشور برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

دیدارهای مرحله گروهی

گروه A: روسیه، اروگوئه، مصر، عربستان

تاریخ و ساعت

   

24 خرداد 1397 ساعت 19:30

روسیه

عربستان

25 خرداد 1397 ساعت 16:30

مصر

اروگوئه

29 خرداد 1397 ساعت 22:30

روسیه 

مصر

30 خرداد 1397 ساعت 19:30

اروگوئه

عربستان

4 تیر 1397 ساعت 18:30

اروگوئه

روسیه

4 تیر 1397 ساعت 18:30

عربستان

مصر

گروه B: اسپانیا، پرتغال، ایران، مراکش

تاریخ و ساعت

   

25 خرداد 1397 ساعت 19:30

ایران

مراکش

25 خرداد 1397 ساعت 22:30

اسپانیا

پرتغال

30 خرداد 1397 ساعت 16:30

پرتغال

مراکش

30 خرداد 1397 ساعت 22:30

ایران

اسپانیا

4 تیر 1397 ساعت 22:30

ایران 

پرتغال

4 تیر 1397 ساعت 22:30

مراکش

اسپانیا

در این رابطه بیشتر بخوایند:ترکیب احتمالی ایران مقابل مراکش/ مراکش با تمام ستاره‌ها مقابل ایران

گروه C: فرانسه، پرو، دانمارک، استرالیا

 تاریخ و ساعت

   

26 خرداد 1397 ساعت 14:30

فرانسه

استرالیا

26 خرداد 1397 ساعت 20:30

پرو

دانمارک

31 خرداد 1397 ساعت 16:30

فرانسه

پرو

31 خرداد 1397 ساعت 19:30

استرالیا

دانمارک

5 تیر 1397 ساعت 18:30

دانمارک

فرانسه

5 تیر 1397 ساعت 18:30

استرالیا

پرو

همچنین ببینید:شانس قهرمانی ایران چقدر است؟ + عکس

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

تاریخ و ساعت

   

26 خرداد 1397 ساعت 17:30

آرژانتین

ایسلند

26 خرداد 1397 ساعت 23:30

کرواسی

نیجریه

31 خرداد 1397 ساعت 22:30

آرژانتین

کرواسی

1 تیر 1397 ساعت 19:30

ایسلند

نیجریه

5 تیر 1397 ساعت 22:30

آرژانتین 

نیجریه

5 تیر 1397 ساعت 22:30

کرواسی

ایسلند

گروه E: برزیل، کاستاریکا، سوئیس، صربستان

تاریخ و ساعت

   

27 خرداد 1397 ساعت 16:30

کاستاریکا

صربستان

27 خرداد 1397 ساعت 22:30

برزیل

سوئیس

1 تیر 1397 ساعت 16:30

برزیل

کاستاریکا

1 تیر 1397 ساعت 22:30

سوئیس

صربستان

6 تیر 1397 ساعت 22:30

صربستان

برزیل

6 تیر 1397 ساعت 22:30

سوئیس

کاستاریکا

گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی

تاریخ و ساعت

   

27 خرداد 1397 ساعت 19:30

آلمان

مکزیک

28 خرداد 1397 ساعت 16:30

سوئد

کره جنوبی

2 تیر 1397 ساعت 22:30

آلمان

سوئد

2 تیر 1397 ساعت 19:30

کره جنوبی

مکزیک

6 تیر 1397 ساعت 18:30

کره جنوبی

آلمان

6 تیر 1397 ساعت 18:30

مکزیک

سوئد

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

تاریخ و ساعت

   

28 خرداد 1397 ساعت 19:30

بلژیک

پاناما

28 خرداد 1397 ساعت 22:30

انگلیس

تونس

2 تیر 1397 ساعت 16:30

بلژیک

تونس

3 تیر 1397 ساعت 16:30

انگلیس

پاناما

7 تیر 1397 ساعت 22:30

انگلیس

بلژیک

7 تیر 1397 ساعت 22:30

پاناما

تونس

گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

 تاریخ و ساعت

   

29 خرداد 1397 ساعت 16:30

لهستان

سنگال

29 خرداد 1397 ساعت 19:30

کلمبیا

ژاپن

3 تیر 1397 ساعت 19:30

ژاپن

سنگال

3 تیر 1397 ساعت 22:30

لهستان

کلمبیا

7 تیر 1397 ساعت 18:30

ژاپن

لهستان

7 تیر 1397 ساعت 18:30

کلمبیا

سنگال

  همچنین بخوانید:10 گل برتر تاریخ جام جهانی + فیلم

دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی


30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) A1 – B2، ورزشگاه فیشت - ساعت 22:30


30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) C1 - D2، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 18:30


اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) B1 - A2، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 18:30


اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) D1 - C2، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 22:30


2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) E1 – F2، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30


2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) G1 - H2، ورزشگاه روستوف آره‌نا - ساعت 22:30


3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) F1 - E2، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30


3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) G2 - H1، ورزشگاه اتکریتیه آره‌نا (اسپارتاک) - ساعت 22:30

دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی


6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 49 - برنده بازی 50، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 18:30


 6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 53 - برنده بازی 54، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 22:30


7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 51 - برنده بازی 52، ورزشگاه فیشت - ساعت 22:30


7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 55 - برنده بازی 56، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30

دیدار نیمه نهایی


10 جولای 2018 (19 تیرماه 97) برنده بازی 57 - برنده بازی 58، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 22:30


11 جولای 2018 (20 تیرماه 97) برنده بازی 59 - برنده بازی 60، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 22:30

دیدار رده‌بندی


14 جولای 2018 (23 تیرماه 97) بازنده بازی 61 - بازنده بازی 62، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30

دیدار فینال


15 جولای (24 تیرماه 97) برنده بازی 61 - برنده بازی 62، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 19:30

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.